КЗ 'Сосницький навчально-реабілітаційний центр' Чернігівської обласної ради

Матеріально-технічна база
          Оновлення реабілітаційного центру відбується згідно з вимогами часу.

 Колектив на чолі з директором центру постійно працює над створенням сучасних умов для навчання і проживання вихованців. В школі обладнано 12 класних кімнат, створені кабінети фізики, біології , інформатики, музичної ритміки, кабінет психолога, методичний кабінет, 4 кімнати для проведення позакласних занять. Укомплектовано 4 класи звукопідсилюючою апаратурою колективного користування – FM-системи та радіо-клас. До послуг вихованців сучасні швейна, столярна та слюсарна майстерні, спортивний зал з спортивними тренажерами, відеозал, спортивний майданчик, медичний кабінет, бібліотека, сенсорна кімната, слуховий кабінет, локальна комп’ютерна мережа, їдальня, що забезпечує п’ятиразове харчування вихованців.

   На індивідуальних заняттях з розвитку слухового сприймання вчителі використовують коп’ютерні системи  «Відео-плюс», «Світ звуків», «Живий звук» та «Видима мова». Слуховий кабінет має сучасні аудіометри, комп’ютер   для настроювання слухових апаратів, синтезатор, візуальний індикатор звуків мови та все необхідне для проведення індивідуальної та групової корекційно-відновлювальної роботи.

    Гордістю закладу є сучасний кабінет інформатики з мультимедійною дошкою, яким завідує молодий та творчий вчитель інформатики Саприкін А.В. Тут цікаво й змістовно проходять не тільки уроки інформатики  та гурток «Комп’ютерної творчості», а й  інші заняття, з використанням інформаційних технологій.

    Затишно й комфортно в сучасній швейній майстерні, якою керує досвідчений педагог Ветлицька Н.В.   Тут милують око  мобільні виставки учнівських робіт, з постійною та змінною експозицією. Майстерня має відповідне оснащення, в достатній кількості є сучасні швейні машинки.

  Столярна майстерня  забезпечена  всіма необхідними верстатами та станками відповідно до вимог сьогодення.

   Учні, під вмілим керівництвом досвідченого  майстра Помаза В.А. та вчителя Саприкіна А.В. отримують основи професійної майстерності по роботі з деревом та частково з металом.  Обновлен 05 сен 2016. Создан 20 июн 2011