КЗ 'Сосницький навчально-реабілітаційний центр' Чернігівської обласної ради

Шкільне самоврядування
      В навчально–реабілітаційному центрі  значна увага приділяється учнівському самоврядуванню. З 2009 року діє  нова сучасна модель учнівського самоврядування «Президентська республіка» для учнів 5 – 12 класів і «Веселкова країна» для учнів підготовчого – 4 класів.

    Учнівський комітет, на чолі з Президентом школи ,  налічує 19 учнів  і об’єднує в собі такі відомства: відомство з питань освіти, відомство з питань дисципліни і порядку, відомство економічних і бережливих, відомство з питань охорони здоров’я, відомство з питань фізкультури і спорту, відомство «юні наставники», інформаційне відомство.

     Члени учнівського комітету приймають активну участь у житті навчально-реабілітаційного центру : щомісяця проводять рейди – перевірки, на щотижневих  лінійках відомства звітують про свою роботу та про результати роботи рейдів – перевірок, беруть активну участь у засіданнях Ради профілактики правопорушень та Ради навчально-реабілітаційного центру, стежать за дотриманням правил поведінки учнів в урочний та позаурочний час та допомагають в організації і проведенні виховних заходів.

   Запроваджено змагання  на звання «Кращий класний колектив» і «Кращий учень школи».


З 27 лютого по 3 березня в нашому закладі проходив Тиждень учнівського самоврядування. Протягом тижня учні старших класів проводили:

-         «Веселі перерви» з молодшими школярами;

-         Дублювали уроки УЖМ, фізкультури та образотворчого мистецтва;

-         Спортивні змагання «Із спортом по життю»;

-         Акції «Патріот-звучить гордо!» (виготовлення голубів миру) та

«Прочитай казку першокласнику»;

-         Конкурс малюнка «Моя квітуча країна-Україна»;

-         Конкурс стінгазет «Емблема нашого класу».

Всі учні самоврядування були активними учасниками всіх заходів.

Голова учкому, Денис Джима, провів акцію «Ми-за здоровий спосіб життя», де вихованці представили дерево Здоров»я та дерево Шкідливих звичок. В кінці тижня був підведений підсумок: кращими учнями самоврядування стали Денис Джима, Євген Третяков, Роман Огієнко, Анастасія Джима. Молодці! Так тримати!

 

 

 

 

«Тиждень учнівського самоврядування».

Початок ... Також протягом тижня була проведена акція «Голуб миру».

В кінці тижня підведено підсумки та визначено кращих. Серед них: Микола Стадник (голова учнівського комітету), Євген Третяков (заступник голови учнівського комітету), Роман Огієнко (відповідальний за відомство з питань дисципліни та порядку).
Обновлен 17 мар 2017. Создан 08 дек 2010