КЗ 'Сосницький навчально-реабілітаційний центр' Чернігівської обласної ради

 

Центр підтримки сім
        В листопаді 2006 року  в навчально-реабілітаційному центрі відкрився Центр підтримки сім'ї - реабілітаційний центр для родин, що мають дітей з вадами слуху. Основна мета центру - запобігання відставання дитини в загальному розвитку, забезпечення їй доброго соціального та емоційного самопочуття, розвиток мовних здібностей дитини, користуючись залишками слуху при підсиленні слуховими апаратами. Центр допомагає сім'ям та дітям налагодити тісніші взаємні стосунки і сприяє розвитку інтерактивного спілкування на ранніх стадіях розвитку дитини, здійснює необхідне тестування з допомогою спеціального обладнання і технологій,надає консультативні послуги родинам з виїздом на місця, здійснює психологічний супровід. Центр відкритий при підтримці     доброчинців  Барбари і Клауса Еккардів.           

      Тут  працює мультидисциплінарна команда фахівців: дефектологів, медиків,  психолога. В своїй  роботі вони широко використовують надбання проекту «Priviet», передові закордонні й вітчизняні методики по ранньому втручанню й освіті дітей, що мають порушення слуху.

 


 

 

 

 Робота з батьками 

  

        Раннє виявлення порушень слуху, раннє слухопротезування, раннє систематичне навчання в тісній співпраці з батьками –  запорука успішного  розвитку мовлення дитини з вадами слуху.

     І тому один із напрямків роботи педагогів навчально-реабілітаційного центру – це спільна праця фахівців і сім’ї  . В центрі організована робота батьківського всеобучу: систематично проводяться загальношкільні та класні батьківські збори, працює лекторій, організовуємо знайомство батьків з корекційно-оздоровчим середовищем навчально-виховного закладу, проводяться індивідуальні консультації з родинами, практикується проведення днів відкритих дверей, залучення батьків до групових та колективних форм роботи( спільних свят, занять, лекції-презентації тощо). Педагоги навчально- реабілітаційного центру постійно інформують населення  області через засоби масової інформації про необхідність і важливість раннього втручання.

 

 Обновлен 05 сен 2016. Создан 07 дек 2010